Upozornění

Prosíme rodiče, aby si vyzvedávali obědy do nosičů pouze první den nemoci a nejpozději do 11.45 hodin.

Odhlašování stravy vždy den předem do 9. hodin, při delší nemoci hlaste v pátek do 9. hodin docházku na další týden.Tel. číslo 553659206 popř. 730897933.

Stravné se platí do 25. dne v měsíci, částka je uvedena na složence, kterou rodiče obdrží v MŠ.

Školné 200,- kč měsíčně uhraďte, prosím, elektronicky do 10. dne každý měsíc. Číslo účtu k dispozici v mateřské škole. Školné hradí již od září i rodiče dětí, které nastupují v průběhu školního roku. Děkujeme.

Co do školky?

1. balení papírových kapesníků
  2. zubní pasta a kartáček
  3. pyžamo
  4. přezůvky s pevnou patou
  5. náhradní oblečení
  6. oblečení do třídy a na zahradu či pobyt venku

Mateřská škola Bohuslavice

Mateřská škola je součástí právního subjektu Základní školy v Bohuslavicích. Naše škola má 5 tříd, zahrnuje 4 třídy v Bohuslavicích a odloučené pracoviště v Závadě. Školka je bez specifického zaměření. Učitelé pracují podle školního vzdělávacího programu zpracovaného na základě Rámcového vzdělávacího programu. O děti pečuje 9 pedagogických pracovnic a 5 provozních pracovnic.

"Naší snahou je připravit děti co nejlépe pro život a vstup do školy. Přípravě na školu je věnována značná pozornost. Program předškoláků je obohacený o cvičení v tělocvičně ZŠ, plaveckou školu, pískání na flétnu,  seznamování s angličtinou a seznamování s programy na interaktivní tabuli v ZŠ.

S dětmi jsou prováděna logopedická a grafomotorická cvičení. K dopravní výchově využíváme dopravní hřiště u školy. Program školy je opravdu bohatý. Naší snahou je, aby se děti cítily v mateřské škole dobře a byly spokojené."